Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Společnosti na klíč a jejich výhody

Založení společnosti na klíč vám výrazně usnadní zahájení podnikatelské činnosti. Pokud se pro něj rozhodnete, tak za svou firmu zaplatíte více, než když byste ji zakládali sami. Je ale na nutné počítat s časovou úsporou, která vám zde vznikne. Ta bude opravdu výrazná. Ušetříte nejen mnoho svého času, ale také firmu získáte dříve, než když byste ji zakládali sami. Takže budete moci začít podnikat i o několik dní dříve, než jste původně plánovali.  

 

Rychlost založení  

Svou společnost na klíč získáte opravdu velmi rychle. Na její založení budete čekat jen několik dní a na konci procesu máte jistotu, že firma bude založení přesně podle vašich představ. Je to tak výhodnější způsob v porovnání se zakládáním firmy svépomocí i se zakoupením ready made společnosti. Jeden den se obrátíte na specialistu a další den se již pracuje na založení společnosti na klíč. U společnosti máte jistotu, že splňuje nejen všechny vaše nároky a požadavky, ale že je plně v souladu s neustále se měnící legislativou.  

 

Profesionální přístup  

Pokud o založení své společnosti na klíč jednáte se specialistou, máte zde jistotu profesionálního přístupu. S tím se bohužel ze strany veřejných orgánů často nesetkáte. V tomto ohledu je velmi výhodné, že on veškerou komunikaci zařídí za vás a vy si tedy nebudete muset vůbec s ničím dělat starosti. Dostanete smlouvu i přesný termín, ve kterém bude společnost připravena k podnikání. Na rozdíl od ready made firmy se rovnou zakládá na vaše jméno. Není tedy nutné dělat v obchodním rejstříku žádné změny.  

 

Využití dalších služeb  

Ke společnosti na klíč je možné využít celou škálu doplňkových služeb, a to třeba i za zvýhodněnou cenu. Můžete si tak zajistit například virtuální kancelář neboli sídlo firmy, dále lze využít služeb jako účetnictví nebo daňové poradenství. Specialisté zabývající se zakládáním firem často tyto služby sami zajišťují a pro vás je tak mnohem lepší obrátit se přímo na ně.  

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!