Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Notář Praha

Notářských služeb dnes můžete bez problémů využít po celé republice. Nejvíce notářů ale působí v Praze. Notáři poskytují celou škálu služeb, s nimiž se můžete ve své běžné podnikatelské praxi setkat. Pokud tedy bydlíte v Praze nebo v jejím blízkém okolí, neváhejte jich využít. Stačí jen hledat na internetu a jistě snadno zjistíte, jakého notáře máte nejblíže. Pak ho už jen kontaktujte a domluvte se s ním na schůzce v jeho kanceláři.  

 

Notáři v Praze  

Notáři sídlí po celé Praze. Největší koncentrace jich je samozřejmě na Praze 1 a 2, což jsou centrální části hlavního města. I vy zde můžete mít sídlo pro svou firmu. I pokud si takové prostory nemůžete dovolit, můžete zde zařídit tzv. virtuální kancelář a jen se prezentovat pražskou adresou. Pokud si zde ale najdete notáře, určitě si s ním v Praze nebo v jejím centru můžete sjednat schůzku. U notářů, kteří sídlí uprostřed města, ale počítejte s vyšší hodinovou sazbou za služby.   Na internetu narazíte také na veřejné databáze notářů, ze kterých můžete vybírat. Dobré je také hledání v mapách, kde přímo vidíte, kde se váš vybraný notář nachází. Notáři v Praze poskytují stejné služby jako ti na druhém konci republiky. I jejich pracovní vytížení bude velmi podobné.  

 

Notářské služby pro podnikatele  

Hledáte profesionálního notáře z Prahy, který by vám pomohl v podnikání? Notář je pro vás schopen zajistit kompletní založení celé obchodní společnosti. Počítejte s tím, že bez notáře nejste schopni sepsat společenskou smlouvu nebo provést žádné důležité změny. Role notáře při zahájení podnikání je tedy opravdu významná. I když něčemu přesně nerozumíte, domluvte si s ním schůzku.   Uvidíte, že vám se všem nutnými kroky rád poradí. Při zakládání společnosti mu však musíte poskytnout všechny nezbytné informace, které k tomuto kroku bude potřebovat. Na nic zbytečně nečekejte, protože založení firmy může být časově náročný proces.  

© 2015, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!