Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Kolik stojí ready made společnost s vyšším základním kapitálem

Při stanovení ceny za obchodní společnost hraje roli celá škála faktorů. Na našem trhu dnes působí mnoho firem, u nichž si tuto korporaci můžete zajistit. Dejte si však pozor na to, co vše je v ceně zahrnuto.  

Cena se vám může zdát na první pohled nízká, pak ale zjistíte, že neobsahuje určité poplatky, které nakonec musíte uhradit ze svého. Obzvlášť pokud jste s dalšími výdaji už nepočítali, není to moc šťastné řešení a vy se nakonec můžete cítit podvedeni. Lepší je proto zaplatit vyšší cenu a mít jistotu prvotřídního servisu.  

Ready made s.r.o. již od 20 000 Kč  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Za základní ready made společnost s ručením omezeným zaplatíte částku již od 20 000 Kč. Do této ceny se promítají základní poplatky související se založením společnosti (sepsání společenské smlouvy notářem, vyřízení živnostenského oprávnění nebo kolek do obchodního rejstříku). Ready made s.r.o. má kapitál pouze ve výši 1 Kč, pokud nepožadujete sami vyšší, vyjde tedy opravdu levněji.  

V případě vyššího kapitálu si samozřejmě něco připlatíte. Opět zde platí, že s.r.o. má vyřízené veškeré náležitosti, může vás však vyjít na 30 000 Kč, 50 000 Kč nebo i na 100 000 Kč. Opravdu záleží, kolik peněz budete chtít, aby měla na svém účtu. Cenu ovlivňuje také typ ready made obchodní společnosti nebo zda se jedná o firmu založenou na klíč, odpovídající vašim specifickým požadavkům.  

Ready made a.s. již od 55 000 Kč  

Ready made a.s. získáte s cenou již od 55 000 Kč. Dobře si však pohlídejte, co vše je v této ceně zahrnuto. Čím vyšší bude mít základní kapitál, tím se bude zvedat i její cena. Například pokud kapitál bude 20 000 000 Kč, zaplatíte za ready made a.s. až 300 000 Kč.  

Je potřeba najít si specialisty, kteří vědí jak na založení takové obchodní společnosti a mají dobrý přehled o všem, co se děje na trhu. Vyznají se také v aktuální legislativě. Jelikož se procesy zakládání neustále mění, nelze garantovat, že tato cena za a.s. bude aktuální i v dalším roce.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!