Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Vyšší kapitál a.s. - záruka spokojenosti vás i vašich partnerů

Akciové společnosti zakládané s vyšším kapitálem zajistí nejen vaši spokojenost, ale navýšený kapitál se postará i o spokojenost vašich obchodních partnerů. Mnoho lidí si společnost, s níž chtějí uzavírat obchodní smlouvu, nejprve ověří v obchodním rejstříku. Zjistí tak bližší informace o její obchodní činnosti včetně splacení základního kapitálu a dále třeba i to, zda firma není v likvidaci, což při uzavírání partnerství hraje samozřejmě také velkou roli.  

Jak získat vyšší základní kapitál  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Základní kapitál u akciové společnosti činí alespoň 2 000 000 Kč. Nejde rozhodně o malou částku, takže můžete mít problém ji vložit z vlastních zdrojů. Není to suma, kterou byste měli připravenou na účtu, takže byste si ji museli pro založení společnosti pravděpodobně vypůjčit. Jelikož pak nemusí zůstat ve společnosti, mohli byste ji sice splatit věřiteli, ale platbě úroku byste se už nevyhnuli. Toto řešení je navíc značně komplikované. Nabízíme vám proto možnost, jak si založení vlastní a.s. maximálně zjednodušit.  

Kontaktujte specialisty na zakládání firem, kteří mají v nabídce již založené akciové společnosti (tak zvané ready made) se splaceným kapitálem v hodnotě 2 000 000, 4 000 000 nebo třeba i 10 000 000 Kč. Máte zde možnost výhodně získat obchodní společnost s kapitálem, který požadujete. Čím vyšší kapitál vaše firma vytvoří, tím lépe pro vás. V tomto případě nemusíte do své obchodní společnosti nic z vlastních zdrojů vkládat, je však nutné zaplatit cenu za koupi takové společnosti, která začíná přibližně na částce 55 000 Kč. Když se rozhodnete pro a.s. s vysokým základním kapitálem, zaplatíte samozřejmě více.  

Pozitivní působení vyššího základního kapitálu  

Vyšší základní kapitál je zárukou úspěchu při účasti ve výběrových řízeních, při jednáních s klienty, s obchodními partnery i v mnoha dalších případech. V případě akciové společnosti má podobu akcií, které můžete rozdělit mezi více akcionářů nebo naopak zvednout jejich nominální hodnotu, čímž dosáhnete toho, že akcií bude stejný počet, ale jejich hodnota se zvýší.    

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!