Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Klíčové slovo

Klíčové slova jsou důležité hlavně při optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Je to vlastně výraz, na který fulltextový vyhledávač stránku zobrazí ve výsledcích vyhledávání. Samozřejmě každý usiluje o co nejlepší umístění svých stránek – tedy mezi prvními vyhledávanými.

Optimalizace stránek není jednoduchým procesem a základem je správný výběr klíčových slov. Měly by to být slova, které lidé obvykle do vyhledávače zadávají při popisu daného výrobku nebo služby. Zároveň je důležité, aby nebyly příliš konkurenční.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Internetové vyhledávače při zobrazení porovnávají klíčové slova s naindexovanými stránkami a uživateli nabídne právě ty, kde se toto slovní spojení vyskytuje.

Při zjištění četnosti klíčových slov můžete využít jak přehled vyhledávače, tak i nástroje v systémech placené reklamy PPC. Ke zjištění frekvence daného klíčového slova bez vaší registrace lze využít:

  • Google Trends – zaměřuje se na trendy ve vyhledávaní klíčového slova, lze omezit na libovolný stát nebo vyhledávat v celém internetu
  • Googe Insight – jde o statistiku vyhledávání, která funguje již od roku 2004. Máte možnost nastavení i filtru dle lokality, času nebo klíčových slov.
  • Statistika hledanosti  - Seznam.cz

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!