Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Je cena za pronájem konečná?

Cena za pronájem či poskytnutí virtuální kanceláře je vždy vztažená na určité období. Nejnižší tabulkový tarif naších virtuálních kanceláří je 1 rok, nižší tarify jsou na vyžádání. Cena je splatná na celé období dopředu. Naše společnost neúčtuje žádný jednorázový aktivační poplatek či nepodmiňuje cenu odběrem dalších služeb jak je obvyklé na trhu.

K základní službě poskytování adresy sídla pro podnikání klient obdrží 1x kopii smlouvy a 1x kopii časově omezeného souhlasu na umístění sídla a jeho zápis do obchodního rejstříku. Zároveň je v ceně přebírání pošty a její dočasné uschování v naší kanceláři a informování o došlé poště emailem. 

Jako doplňkové služby nabízíme přeposílání pošty v rámcí České republiky, ponechávání pošty na místní pobočce České pošty, nebo přebírku, skenování a zasílání doručené pošty na klientem uvedený email.

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Pro více informací nás kontaktuje na telefonním čísle +420 731 656 811 nebo na emailu info@altaxo.czPřípadně můžete na našich webových stránkách vyplnit jednoduchý objednávkový formulář a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!