Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Kolik společností bývá zapsáno na virtuálním sídle?

Virtuální sídla dnes využívá celá škála firem. K jejich využití přistupují v první řadě z důvodu prestiže, jelikož takové sídlo jim přinese mnoho benefitů a vzbudí i důvěru v jejich klientech. Protože virtuální sídla bývají většinou umístěna v Praze, zákazníci k takovým firmám přistupují mnohem vstřícněji. V Praze také snáze najdete vhodné obchodní partnery, kteří s vámi budou ochotni navázat dlouhodobou spolupráci.  

Jedna adresa pro více firem  

Protože virtuální sídlo je oblíbená a mezi podnikateli hojně využívaná služba a Praha nemá neomezené kapacity, stává se, že na jedné adrese sídlí i více firem. Nelze však říci, kolik přesně firem jedno a to samé sídlo využívá. Počet společností zapsaných u jednoho sídla se samozřejmě liší.  

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Více prestižní jsou ta sídla, kde se nachází méně společností. Roli však hraje i samotná adresa. Prestižně působí samozřejmě sídla na Praze 1, 2 nebo i v dalších centrálních částech města či dalších měst v ČR a o taková sídla je největší zájem.  

Zpravidla také platí, že čím starší virtuální sídlo je, tím více společností na něm sídlí. Nejznámější virtuální sídlo v ČR má celkem okolo 1200 společností, což je rozhodně úctyhodný počet.  

Jestliže se ale chcete něčemu takovému vyvarovat a neradi byste se o své sídlo dělili s velkým počtem firem, tuto informaci jistě svěřte svému obchodníkovi. Je jasné, že virtuální sídlo nemůže být exkluzivně jenom pro vás - to by se pak ani nemuselo jednat o virtuální sídlo. Obvykle si ale můžete vybrat takové, které čítá méně obchodních společností a je tedy méně vytěžované.  

Změna virtuálního sídla  

Pokud s virtuálním sídlem nebudete během jeho používání z jakýchkoliv důvodů spokojeni, samozřejmě ho můžete změnit. Když se tedy sídlo vaší firmy začne výrazněji naplňovat a vy tuto skutečnost zjistíte, můžete ho samozřejmě změnit. Nechte se například informovat o nabídce nových sídel v městě, a pak si vyberte to, které vám bude připadat perspektivnější. Se změnami virtuálního sídla ale tak souvisí mnoho administrativních záležitostí, stejně jako se změnou skutečného sídla.

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!