Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Pomáháme podnikatelům z pohostinství - ready made za náklady a sídla za půlku!

V rámci solidárnosti se naše společnost rozhodla pomoci podnikatelům z nejpostiženější oblasti v důsledku koronavirové krize a vládních opatření.

Máme speciální nabídku pro všechny, kteří vlastní restauraci, hospodu, bar, nebo klub - nabízíme možnost ready-made společnosti s ručením omezeným pouze za nákladové minimum spojené se založením společnosti. K tomu nabízíme virtuální sídla se slevou 50 % z klasické ceny.

 

Proč se vyplatí koupit si ready-made společnost?

  • Pokud podnikáte jako osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ), kvůli nynější rizikovosti v tomto oboru, doporučujeme Vaše aktivity převést pod společnost s ručením omezeným. Nebudete tak ručit veškerým svým majetkem, ale pouze do výše nesplaceného vkladu společnosti. Ve společnostech s ručením omezeným je limitovaná odpovědnost.
  • Pokud už podnikáte jako právnická osoba, i tak pro Vás může být tato možnost výhodná, proto, že je to způsob jak nyní začít podnikat s čistým štítem – bez případných dluhů. Námi prodávané ready-made společnosti nikdy nevyvíjely žádnou ekonomickou aktivitu, umožňují tedy začít podnikat od nuly.
  • Dalším důvodem, proč se pro koupi ready-made společnosti rozhodnout může být aktuální stále se měnící nařízení ohledně večerního zavírání. Víme, že není jednoduché neustále se měnící příkazy ze strany úředníků sledovat a vyhazovat hosty, kteří nechtějí po měsících čekání odcházet v osm hodin. Proto se Vám může stát, že nedodržíte opatření přesně a můžete čelit následkům – to je opět jednodušší s novou společností, která je čistá – nikdy nepodnikala, navíc Vám poskytuje limitovanou odpovědnost.

 

V případě zájmu o více infromací nás kontaktujte na tel. čísle +420 607 044 665 nebo na emailu info@altaxo.cz

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!