Komplexní služby pro podnikatele

+420 607 044 665
info@altaxo.cz

Menu

Ve firmě bez soukromí!

Pomocí lokalizátorů můžete vidět, kde se vaši zaměstnanci nacházejí s firemním autem. Můžete také vědět, co dělají ve své pracovní době na počítači, komu posílají e-maily a jinou korespondenci nebo sledovat jejich příchozí a odchozí hovory na služební telefony. Patří však takové jednání ve firmě k etickému? Neměli by se firemní vztahy zakládat spíše na důvěře a snaze porozumět druhým?

Odpověď zní ne. Prodejci GPS lokalizátorů a mobilní operátoři stále zaznamenávají nárůst a zájem o monitoring a sledovací služby. Speciální telefonní SIM karty umožní zaměstnavateli dohlížet na své zaměstnance. Například bude pro něj jednodušší sledovat polohu obchodních zástupců na služebních cestách nebo sběratelů dat.

 

Mám zájem, jak si mohu objednat?

Volejte: +420 607 044 665

Pište na: info@altaxo.cz

Monitorování pohybu služebních vozidel

Nyní pomocí webových aplikací je systém sledování vozidel přístupný kdykoliv a odkudkoliv. Můžete se podívat bez sebemenších problémů na historii jízd, identifikace řidičů, souhrnné statistiky, importy dat z platebních karet nebo tankování. Stačí, když se připojíte k internetu a můžete si právě teď vyhledat současnou polohu vozu. Pomocí elektronické knihy jízd si zaměstnavatelů mohou detailně projít a zobrazit veškeré přehledy jízd v měsíčních, týdenních, denních intervalech.

 

Sledování firemní korespondence a e-mailů

Monitoring firemní korespondence a e-mailů zaměstnanců je dnes mnohem častěji kontrolován pomocí speciálních softwarů. Zaměstnavatel na to má plné právo, protože zaměstnanec je povinen vykonávat přidělenou práci. Zároveň by zaměstnanec měl být upozorněn na monitorování příslušných e-mailů a poštovní korespondence. Bohužel, jestli bude zaměstnavatel do pošty a zpráv nahlížet je skutečně jenom na něm. Záleží v tomto případě na uzavření smlouvy a dohodnutých pravidlech ohledně využití firemních e-mailů i k osobnímu použití. 

© 2019, ALTAXO SE

Máte zájem o slevu na účetnictví?

Zadejte email a získáte na ni nárok!